دانلود وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو برای کارت عروسی Vintage Wedding Flourishes Bundle


توضیحات

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو : این مجموعه شامل تصاویر وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو برای طراحی کارت دعوت عروسی و طرح های گرافیکی می باشد. این مجموعه در قالب فایل های EPS, JPG, SVG, PNG, AI, PDF بر روی سایت بارگذاری شده است که از آن ها می توانید طرح های فوق العاده زیبایی ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. طرح های مجموعه از دسته تصاویر وکتور با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بوده و دارای سایز و ابعاد 6000 × 6000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی در ابعاد بزرگ و با رزولوشن های 300DPI و  72DPI مناسب می باشند. از این مجموعه تصویر وکتور می توان در طراحی انواع کارت عروسی، کارت پستال، کارت تبریک، طراحی بسته بندی محصولات، طراحی قاب عکس و … استفاده نمود.

اطلاعات دانلود وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو برای کارت عروسی Vintage Wedding Flourishes Bundle :

  • عنوان مجموعه: Vintage Wedding Flourishes Bundle 
  • حجم مجموعه: 140MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: EPS, JPG, SVG, PNG, AI, PDF
  • تعداد فایل: 

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو - 5

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو - 7

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو - 9

وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو - 11

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور گل و بوته تزئینی و دکوراتیو برای کارت عروسی Vintage Wedding Flourishes Bundle”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.