دانلود استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects


توضیحات

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects : این مجموعه شامل 8 استایل آماده و 8 موکاپ متن سه بعدی جهت نصب و استفاده در نرم افزار فتوشاپ میباشد. این مجموعه در قالب فایل های PSD, ASL, PDF بر روی سایت بارگذاری شده که پس از نصب این فایل در فتوشاپ، به پالت استایل های شما افزوده خواهد شد که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود به متون خود افکت های فوق العاده زیبایی بدهید و به جذابیت آن ها بیافزایید. موکاپ های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2000 × 2560 پیکسل هستند که برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند. هم چنین این طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک، قادر به جایگذاری متون خود حتی متون فارسی، در این قالب های آماده خواهید بود.

اطلاعات دانلود استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects :

  • عنوان مجموعه: Vibrant 3D Text Effects
  • حجم مجموعه: 43MB
  • فرمت های موجود: PSD, ASL, PDF
  • تعداد فایل: 16

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 2

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 4

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 6

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 8

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 10

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 12

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 14

استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects - 16

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود استایل متن سه بعدی Vibrant 3D Text Effects”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !