دانلود جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین Valentines Scene Creator – Top View


توضیحات

جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین : این مجموعه شامل 24 آبجکت آماده و 7 بک گراند برای ساخت تصاویر عاشقانه در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده که می توان از آن در نرم افزار فتوشاپ استفاده و نسبت به جایگذاری طرح و تصاویر در آن اقدام نمود. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین Valentines Scene Creator – Top View :

  • عنوان مجموعه: Valentines Scene Creator – Top View 
  • حجم مجموعه: 214MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 

جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین

جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین

جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین - 4

جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین - 6

جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین - 8

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود جعبه ابزار ساخت تصاویر گرافیکی ولنتاین Valentines Scene Creator – Top View”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.