دانلود طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری UX Flowchart Cards


توضیحات

طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری : این مجموعه شامل 296 کارت فلوچارت UX برای دسکتاپ و موبایل می باشد. این مجموعه با فرمت های AI, PNG, SKETCH بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های Sketch, Illustrator, Figma ویرایش و شخصی سازی کنید. هر کارت از یک شبکه منعطف و یک ساختار لایه ایی دقیق پیروی می کند که باعث ایجاد ثبات در همه کارت ها می شود. این مجموعه شامل 64 کارت iOS و 40 فلش هوشمند، 32 آیکون و 7 دکمه مختلف می باشد.

اطلاعات دانلود طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری UX Flowchart Cards :

  • عنوان مجموعه: UX Flowchart Cards
  • حجم مجموعه: 5MB
  • فرمت های موجود: AI, PNG, SKETCH
  • تعداد فایل: 296

طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری

طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری - 3

طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری - 5

طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری - 7

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود طرح لایه باز فلوچارت تجربه کاربری UX Flowchart Cards”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.