دانلود پترن و کلیپ آرت دخترانه Tropical Girls and Cheetah


توضیحات

پترن و کلیپ آرت دخترانه : این مجموعه شامل 5 پترن، 3 پوستر و 35 تصویر کلیپ آرت دخترانه با طرح های گرمسیری جهت استفاده در طرح ‌های گرافیکی است. این مجموعه با فرمت های PNG, JPG, EPS, AI در سایت بارگذاری شده است. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش ‌نمایش ‌هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشد. این مجموعه در نرم افزارهای Photoshop و Illustrator قابل استفاده و ویرایش می باشد.

اطلاعات دانلود پترن و کلیپ آرت دخترانه Tropical Girls and Cheetah :

  • عنوان مجموعه: Tropical Girls and Cheetah
  • حجم مجموعه: 471MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, JPG, EPS, AI
  • تعداد فایل: 43

پترن و کلیپ آرت دخترانه

پترن و کلیپ آرت دخترانه - 3

پترن و کلیپ آرت دخترانه - 5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پترن و کلیپ آرت دخترانه Tropical Girls and Cheetah”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.