دانلود کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی Tron Futuro – 3D Lettering


توضیحات

کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی : این مجموعه شامل تصاویر کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی جهت استفاده در طرح ‌های گرافیکی است. این مجموعه دارای فرمت های PNG, PDF می باشد. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 3000 پیکسل می باشد که برای چاپ و پرینت با رزولوشن بالا مناسب است. این مجموعه در طراحی انوع بنر، پوستر و تراکت مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی Tron Futuro – 3D Lettering :

  • عنوان مجموعه: Tron Futuro – 3D Lettering
  • حجم مجموعه: 161MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, PDF
  • تعداد فایل: 

کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی

کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی

کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی - 4

کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی - 6

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کلیپ آرت حروف الفبا سه بعدی Tron Futuro – 3D Lettering”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.