دانلود فوتیج اجزای صفحه نمایش پیشرفته Trigger – HUD Elements Pack


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


18,500 تومان

دانلود

توضیحات

فوتیج اجزای صفحه نمایش پیشرفته : این مجموعه شامل 30 المان HUD برای صفحه نمایش می باشد که به صورت ویدیو رندر شده همراه با کانال آلفا آماده برای استفاده است. شما می توانید از این اجزا در نرم افزار افترافکت و تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو استفاده کنید. برای این کار تنها کافیست، که هر ویدیو را در کامپوزیشن خود قرار دهید و آن را در حالت Add یا Screen قرار دهید. این اجزا را می توانید با یک دیگر ترکیب کنید و اجزای پیچیده ‌تری بسازید. هم چنین به همراه این مجموعه یک پروژه افترافکت موجود می باشد.

اطلاعات دانلود فوتیج اجزای صفحه نمایش پیشرفته Trigger – HUD Elements Pack :

  • عنوان مجموعه: Trigger – HUD Elements Pack
  • حجم مجموعه: 784MB
  • سازنده: Video Hive
  • فرمت های موجود: AEP
  • رزولوشن: 4096×2160 4K 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فوتیج اجزای صفحه نمایش پیشرفته Trigger – HUD Elements Pack”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.