آهنگ بیس دار ویژه تیزر The Summer Future Bass


توضیحات

آهنگ بیس دار ویژه تیزر : این موسیقی یک موزیک بیس دار، پر انرژی، وکال و با ضربات قدرتمند می باشد. این موزیک برای ورزش ، وبلاگ فشن و مد یا زمینه های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات آهنگ بیس دار ویژه تیزر The Summer Future Bass :

  • عنوان موسیقی: The Summer Future Bass
  • مدت زمان موسیقی: 2:31 / 1:06 / 1:23 / 0:44 / 0:24
  • سمپل ریت: 44.1KHZ
  • ضرب آهنگ : 98 BPM
  • حجم فایل: 66MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آهنگ بیس دار ویژه تیزر The Summer Future Bass”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.