دانلود تکسچر و متریال چوب


توضیحات

دانلود تکسچر و متریال چوب : این مجموعه تحت عنوان Dosch Design – Textures Wood از آرشیو حرفه ایی Dosch Design ارائه شده است. با دانلود این مجموعه از 400 تکسچر متنوع و با کیفیت چوب در طرح ها و رنگ های مختلف بهره مند خواهید شد. این آرشیو در پروژه های معماری و طراحی داخلی و فضاهای مانند طراحی آشپزخانه مورد استفاده طراحان و معماران قرار می گیرد. تمامی تکسچر های این مجموعه دارای رزولوشن و کیفیت بسیار بالایی هستند. این آرشیو توسط طراحان و معماران جهت ساخت متریال در تمامی نرم افزار های طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود تکسچر و متریال چوب :

  • عنوان مجموعه: Dosch Design – Textures Wood
  • حجم مجموعه: 1.12GB
  • سازنده: مجموعه Dosch Design
  • فرمت های موجود:
  • تعداد تکسچر: 400
  • کاتالوگ PDF: دارد
  • برای مشاهده پیش نمایش کاتالوگ را دانلود کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود تکسچر و متریال چوب”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.