دانلود تکسچر Textures 4ever 4-5-6


توضیحات

تکسچر Textures 4ever : این مجموعه شامل بیش از 200 تکسچر حرفه ایی لباس، 160 تکسچر سنگ مرمر، 130 تکسچر سطوح فلزی و 70 تصویر رفرنس با وضوح بالا می باشد. این تکسچر ها دارای مپ های specular و bump هستند. این مجموعه با فرمت JPEG بر روی سایت بارگذاری شده است.

اطلاعات دانلود تکسچر Textures 4ever 4-5-6 :

  • عنوان مجموعه: Evermotion – Textures4ever vol. 4-5-6
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Evermotion
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تکسچر: 560
  • کاتالوگ : 

تکسچر Textures 4ever

تکسچر Textures 4ever

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر Textures 4ever 4-5-6”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.