دانلود پریست متن رنگی و انیمیت برای پریمیر – Text Animations + RGB


توضیحات

پریست متن رنگی : در این پست از دو مجموعه شامل 9 پریست تکست انیمیت و 9 پریست پریمیر برای ایجاد متون رنگی بهره مند خواهید شد. بنابراین به کمک این پکیج می توانید به متون استفاده شده در پروژه9 های پریمیر تنوع بسیار خوبی دهید. با توجه به استفاده آسان و اعمال سریع این پریست ها، تاثیر بسیار خوبی بر کاهش زمان و هزینه صرف شده خواهند داشت.

مشخصات دانلود پریست متن رنگی و انیمیت برای پریمیر – Text Animations + RGB :

  • عنوان مجموعه : Text Animations + RGB
  • نرم افزار قابل استفاده: Premiere CC 2019
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 1MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پریست متن رنگی و انیمیت برای پریمیر – Text Animations + RGB”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.