دانلود پترن Terrazzo seamless patterns Vector


توضیحات

پترن Terrazzo seamless patterns Vector : این مجموعه شامل 8 وکتور پترن برای فرمت های JPG, EPS می باشد. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه در طراحی انواع کارت پستال،طراحی جعبه و بگ های هدیه، طراحی بسته بندی محصولات، طراحی بر روی پارچه و لباس، طراحی کیف و ساک دستی، طراحی کیف پول ، طراحی کاغذهای کادو، طراحی نایلون و پاکت های خرید، طراحی قاب و کاور اسمارت فون، طراحی ظروف یک بار مصرف و … مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از نرم افزار های Illustrator, Photoshop, InDesign ,Photoshop Elements, Sketch, XD پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود پترن Terrazzo seamless patterns Vector :

  • عنوان مجموعه: 8 Terrazzo seamless patterns. Vector
  • حجم مجموعه: 43MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: JPG, EPS
  • تعداد فایل: 8

وکتور پترن

وکتور پترن

وکتور پترن

وکتور پترن

وکتور پترن

پترن Terrazzo seamless patterns Vector - 7

پترن Terrazzo seamless patterns Vector - 9

پترن Terrazzo seamless patterns Vector - 11

پترن Terrazzo seamless patterns Vector - 13

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن Terrazzo seamless patterns Vector”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.