دانلود افکت صوتی نمونه های تکنو Techno FX


توضیحات

افکت صوتی نمونه های تکنو : این مجموعه شامل بیش از 150 افکت صوتی تکنو می باشد. این کالکشن طراحی صدا برجسته، دارای بالاترین استاندارد ها و نیازهای تولیدکنندگان موسیقی الکترونیک، طراحان صدا و تهیه کنندگان فیلم در سراسر جهان است. این مجموعه شامل 8 فایل مختلف از Clap FX ، Analogue FX و Impacts تا Dark FX ، Recordings Field ، Hits & Crashes ، Noises و Risers در کیفیت برتر، ثبت شده با استفاده از بهترین تجهیزات، آهنگسازی و انتخاب شده با بالاترین ادعای هنری است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی نمونه های تکنو Techno FX :

  • عنوان: Engineering Samples – Techno FX
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 150
  • حجم فایل: 191MB

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی نمونه های تکنو Techno FX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.