دانلود اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک Taboo Dark Fantasy Photoshop Actions


توضیحات

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک : با این اکشن میتوانید جلوه‌ هایی زیبا از افکت‌ فانتزی دارک را بر روی عکس و تصاویر خود قرار داده و به زیبایی و جذابیت آن ها بیافزایید. این مجموعه در قالب فایل ATN بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت میتوانید از آن‌ در محیط فتوشاپ استفاده کنید. شما میتوانید تصاویر خود را در این قالب آماده قرار داده سپس این اکشن را بر روی آن اعمال کنید.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک Taboo Dark Fantasy Photoshop Actions :

  • عنوان مجموعه: Taboo Dark Fantasy Photoshop Actions
  • حجم مجموعه: 144KB
  • فرمت های موجود: ATN
  • تعداد فایل: 

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 2

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 4

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 6

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 8

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 10

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 12

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 14

اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک - 16

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود اکشن فتوشاپ افکت فانتزی دارک Taboo Dark Fantasy Photoshop Actions”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.