دانلود مدل سه بعدی شمشیر بازی


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی شمشیر بازی : مجموعه پیش رو شامل 4 آبجکت متنوع و با کیفیت از انواع مختلف شمشیر مخصوص بازی می باشد. این آرشیو برای طراحی و مدل سازی بازی و صحنه های جنگی بسیار کارآمد و مفید است. این مجموعه برای نرم افزار های بازی سازی Unreal Engine ، Unity و CryEngine می باشد. این آرشیو برای فرمت های unitypackage ، UAsset و FBX ارائه شده است. کیفیت و روزلوشن تکسچر های این مجموعه بسیار بالا و 4096×4096 پیکسل می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت با امکان ویرایش کامل به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی شمشیر بازی :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – Sci-fi Swords Pack 1
  • حجم مجموعه:  499MB
  • سازنده: Cubebrush
  • فرمت های موجود: unitypackage ، UAsset ، FBX
  • تعداد مدل: 4
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

مدل سه بعدی شمشیر بازی - 2

مدل سه بعدی شمشیر بازی - 4

مدل سه بعدی شمشیر بازی - 6

مدل سه بعدی شمشیر بازی - 8

مدل سه بعدی شمشیر بازی - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی شمشیر بازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.