دانلود پترن و کلیپ آرت شیرینی Sweettooth


توضیحات

پترن و کلیپ آرت شیرینی : این مجموعه شامل 21 تصویر کلیپ آرت، 4 پترن و 11 وکتور لوگو شیرینی و دسر جهت استفاده در طرح ‌های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های EPS, PNG, AI, PDF می باشد. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه در طراحی انواع قاب عکس، طراحی کارت تبریک، کارت پستال، طراحی بسته بندی محصولات، چاپ بر روی ظروف کاغذی، ایجاد طرح های آبرنگی و فانتزی، چاپ بر روی انواع کیف، طراحی کاغذهای دیواری و … مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از نرم افزار Illustrator پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود پترن و کلیپ آرت شیرینی Sweettooth :

  • عنوان مجموعه: Sweettooth
  • حجم مجموعه: 124MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: EPS, PNG, AI, PDF
  • تعداد فایل: 36

پترن و کلیپ آرت شیرینی

پترن و کلیپ آرت شیرینی

پترن و کلیپ آرت شیرینی

پترن و کلیپ آرت شیرینی - 5

پترن و کلیپ آرت شیرینی - 7

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن و کلیپ آرت شیرینی Sweettooth”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.