دانلود تکسچر سطوح معیوب و نقص دار


توضیحات

تکسچر سطوح معیوب و نقص دار : این مجموعه شامل بیش از 50 تکسچر از سطوح آسیب دیده مانند: ترک، خط و خش، تو رفتگی، ساییدگی و … برای استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. این تکسچر ها دارای فرمت JPG و کیفیت 4K هستند. شما می توانید از این مجموعه در بیشتر نرم افزارهای سه بعدی مانند: سینمافوردی، بلندر و تری دی مکس استفاده کنید.

اطلاعات دانلود تکسچر سطوح معیوب و نقص دار :

  • عنوان مجموعه: Greyscalegorilla Surface Imperfections Scratches Maps
  • حجم مجموعه: 615MB
  • سازنده: Greyscalegorilla 
  • فرمت های موجود: JPG
  • تعداد تکسچر: 50
  • کاتالوگ : 

تکسچر سطوح معیوب و نقص دار

تکسچر سطوح معیوب و نقص دار

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر سطوح معیوب و نقص دار”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.