دانلود اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن Super Easy Oil Painting Effect


توضیحات

اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن : با این اکشن میتوانید جلوه‌ هایی زیبا از افکت‌ رنگ روغن را بر روی عکس و تصاویر خود قرار داده و پوستر هایی جذاب ایجاد کنید. این مجموعه در قالب فایل ATN بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت میتوانید از آن‌ در محیط فتوشاپ استفاده کنید. شما میتوانید تصاویر خود را در این قالب آماده قرار داده سپس این اکشن را بر روی آن اعمال کنید.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن Super Easy Oil Painting Effect :

  • عنوان مجموعه: Super Easy Oil Painting Effect
  • حجم مجموعه: 148KB
  • فرمت های موجود: ATN
  • تعداد فایل: 

اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن - 2

اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن - 4

اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن - 6

اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن - 8

اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود اکشن فتوشاپ افکت عکس نقاشی رنگ روغن Super Easy Oil Painting Effect”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.