دانلود افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر Sunlight Overlay Photo Effects


توضیحات

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر : این مجموعه شامل 6 تصویر پوششی نور خورشید است که با استفاده از آن ها میتوانید جلوه‌ هایی زیبا به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده است که میتوانید آن را در فتوشاپ ویرایش نمایید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند. برای استفاده از این مجموعه تنها کافیست، افکت مورد نظر را بر روی لایه تصویر خود قرار داده سپس با تغییر Blending Mode آن بر روی Screen به نتیجه دلخواه دست یابید.

اطلاعات دانلود افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر Sunlight Overlay Photo Effects :

  • عنوان مجموعه: Sunlight Overlay Photo Effects
  • حجم مجموعه: 98MB
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 6

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 2

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 4

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 6

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 8

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 10

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 12

افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر - 14

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود افکت نور خورشید روی عکس و تصاویر Sunlight Overlay Photo Effects”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !