دانلود پترن آبرنگی گل Subtle Botanica. Vol.1


توضیحات

پترن آبرنگی گل : این مجموعه شامل پترن گل بدون درز با طرح آبرنگی روی بافت کاغذ جهت استفاده در طرح های گرافیکی می باشد. این مجموعه دارای فرمت JPG بوده و قابل استفاده در انواع نرم افزار های گرافیکی است. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2000 × 2000 پیکسل هستند که برای ایجاد پیش ‌نمایش ‌هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود پترن آبرنگی گل Subtle Botanica. Vol.1 :

  • عنوان مجموعه: Subtle Botanica. Vol.1
  • حجم مجموعه: 62MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: JPG
  • تعداد فایل: 

پترن آبرنگی گل

پترن آبرنگی گل

پترن آبرنگی گل - 4

پترن آبرنگی گل - 6

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن آبرنگی گل Subtle Botanica. Vol.1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.