دانلود قالب پاورپوینت STYLE – Multipurpose PowerPoint Template V50


توضیحات

قالب پاورپوینت STYLE : این مجموعه شامل 4000 اسلاید آماده در 20 رنگبندی مختلف جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار Powerpoint میباشد. این مجموعه با فرمت PPTX بر روی سایت بارگذاری شده است که با اجرای آن در نرم افزار پاورپوینت خیلی ساده و راحت می‌ توانید نسبت به ویرایش و سفارشی سازی قالب اقدام نمایید. این قالب ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 1080 × 1920 پیکسل هستند که جهت ایجاد اسلاید هایی برای صفحه ‌نمایش ‌هایی Full HD مناسب می ‌باشند. استفاده از این قالب بسیار ساده و راحت است، تنها کافیست با چند کلیک (drag & drop) تصاویر خود را در این قالب آماده جایگذاری نمایید.

اطلاعات دانلود قالب پاورپوینت STYLE – Multipurpose PowerPoint Template V50 :

  • عنوان مجموعه: STYLE – Multipurpose PowerPoint Template V50
  • حجم مجموعه: 3MB
  • فرمت های موجود: PPTX
  • تعداد اسلاید: 4000

قالب پاورپوینت STYLE - 2

قالب پاورپوینت STYLE - 4

قالب پاورپوینت STYLE - 6

قالب پاورپوینت STYLE - 8

قالب پاورپوینت STYLE - 10

قالب پاورپوینت STYLE - 12

قالب پاورپوینت STYLE - 14

قالب پاورپوینت STYLE - 16

قالب پاورپوینت STYLE

قالب پاورپوینت STYLE - 19

قالب پاورپوینت STYLE

قالب پاورپوینت STYLE - 22

قالب پاورپوینت STYLE

قالب پاورپوینت STYLE

قالب پاورپوینت STYLE - 26

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب پاورپوینت STYLE – Multipurpose PowerPoint Template V50”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.