دانلود براش برای استوری برد


توضیحات

براش برای استوری برد : این مجموعه شامل براش هایی برای STORYBOARD می باشد که به گونه ایی تنظیم شده اند تا در داکیومنت 1920 x 1080 با رزولوشن 200DPI کار کنند. این براش ها به سه دسته بندی Microny, Inky, و Sketchy تقسیم شده اند. این براش ها در ورژن PHOTOSHOP CS5 و بالاتر فایل استفاده می باشند.

اطلاعات دانلود براش برای استوری برد :

  • عنوان مجموعه: Gumroad – Shiyoon 1920×1080 STORYBOARD BRUSHES
  • حجم مجموعه: 547MB
  • سازنده: Gumroad
  • فرمت های موجود: TPI , JPG
  • تعداد براش: –
  • کاتالوگ: –

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش برای استوری برد”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.