دانلود آبجکت ویترین فروشگاه از Kitbash3D


توضیحات

آبجکت ویترین فروشگاه : این مجموعه شامل 60 مدل سه بعدی حرفه ایی و با کیفیت از ویترین فروشگاه جهت استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. هم چنین این آرشیو دارای مدل هایی مانند: رستوران، بوتیک، بانک، سوپر مارکت، تئاتر، موزه و … است. این مجموعه برای تسریع کار طراحی صحنه های شهری مدرن یا قدیمی مورد استفاده طراحان سه بعدی قرار می گیرد. این مجموعه برای فرمت های FBX, OBJ, MAYA, HIP, C4D, BLENDER, MAX, UNREAL, UNITY می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت ویترین فروشگاه از Kitbash3D :

 • عنوان مجموعه: Kitbash3D – Storefronts
 • حجم مجموعه: 22GB
 • سازنده: Kitbash3D
 • فرمت های موجود: FBX, OBJ, MAYA, HIP, C4D, BLENDER, MAX, UNREAL, UNITY
 • تعداد مدل: 60
 • متریال: دارد
 • تکسچر: دارد
 • کاتالوگ: 

آبجکت ویترین فروشگاه

آبجکت ویترین فروشگاه

آبجکت ویترین فروشگاه - 4

آبجکت ویترین فروشگاه - 6

آبجکت ویترین فروشگاه - 8

آبجکت ویترین فروشگاه - 10

آبجکت ویترین فروشگاه - 12

آبجکت ویترین فروشگاه - 14

آبجکت ویترین فروشگاه - 16

1 دیدگاه برای دانلود آبجکت ویترین فروشگاه از Kitbash3D

 1. Springer

  سلام توی لینکای دانلود ورژن مخصوص BLENDER نذاشتید ولی تو توضیحات نوشتید داره

دیدگاه خود را بنویسید

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.