دانلود اسمارت متریال سنگ برای سابستنس پینتر


توضیحات

اسمارت متریال سنگ : این مجموعه شامل 18 متریال هوشمند سنگ های قیمتی به سبک خاص برای استفاده در نرم افزار Substance Painter می باشد. این متریال ها حاوی سنگ گرانیت، بازالت، سنگ لوح، ماسه سنگ، سنگ آهک، سنگ مرمر، یاقوت، زمرد، الماس و شیشه است. تمامی متریال های این آرشیو برای فرمت های SPSM ارائه شده اند. این متریال ها در نرم افزار Substance Painter 2019.3.1 و ورژن های بالا تر قابل استفاده هستند.

اطلاعات دانلود اسمارت متریال سنگ برای سابستنس پینتر :

  • عنوان مجموعه: Marketplace – Stylized Stone – Smart Materials
  • حجم مجموعه: 7MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: SPSM
  • تعداد متریال: 18
  • کاتالوگ: 

اسمارت متریال سنگ

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود اسمارت متریال سنگ برای سابستنس پینتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.