دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده بر روی متن و اشکال Stitched Fabric Photoshop Action


توضیحات

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده بر روی متن و اشکال : با این اکشن میتوانید افکت های زیبایی از پارچه دوخته شده با رنگ بندی های دلخواه و دوخت های متنوع را بر روی متن و اشکال خود قرار دهید. این مجموعه در قالب فایل های ATN, ABR, PAT بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت میتوانید از آن‌ ها در محیط فتوشاپ استفاده کنید. شما میتوانید متون و اشکال خود را بر روی این قالب آماده قرار داده سپس این اکشن را بر روی عناصر خود اعمال کنید. کار با اکشن بسیار ساده و راحت است تنها کافیست، ابتدا اکشن را در فتوشاپ خود نصب کنید سپس آن را بر روی متون خود اعمال کنید.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده بر روی متن و اشکال Stitched Fabric Photoshop Action :

  • عنوان مجموعه: Stitched Fabric Photoshop Action
  • حجم مجموعه: 5MB
  • فرمت های موجود: ATN, ABR, PAT
  • تعداد فایل: 18

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده - 2

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده - 4

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده - 6

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده - 8

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت پارچه دوخته شده بر روی متن و اشکال Stitched Fabric Photoshop Action”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.