پروژه آماده تیزر تبلیغاتی ورزشی برای داوینچی ریزالو – Sport Glitch Promo 2


توضیحات

تیزر تبلیغات ورزشی : استفاده از این تیزر آماده برای ایجاد کلیپ های تبلیغاتی حرفه ای بسیار آسان بوده و دارای 9 محل برای قرارگیری عکس یا فیلم دلخواه، 28 محل برای قرارگیری متن دلخواه و 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه می باشد. بنابراین با توجه به توضیحات یاد شده سرعت و تنوع در کارهای شما به خوبی افزایش یافته و در نتیجه توجه مخاطبین بیشتری نیز به کارهای شما جلب می شود و در کسب و کار خود نیز موفق تر خواهید بود.

مشخصات دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغات ورزشی برای داوینچی ریزالو – Sport Glitch Promo 2 :

  • عنوان پروژه : Sport Glitch Promo 2
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 16
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 148MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژه آماده تیزر تبلیغاتی ورزشی برای داوینچی ریزالو – Sport Glitch Promo 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.