دانلود مدل سه بعدی فضانورد


توضیحات

مدل سه بعدی فضانورد : این مجموعه شامل 3 مدل سه بعدی کاراکتر فضانورد با کیفیت و جزئیات بسیار بالا جهت طراحی و مدلسازی سه بعدی میباشد. تمامی مدل های این مجموعه توسط افراد حرفه ایی و با بالا ترین کیفیت و بر اساس رفرنس های واقعی برند اصلی و با اندازه های مهندسی و دقیق مدل سازی و متریال دهی شده اند. به همین علت قابل استفاده در برنامه های فضایی شاتل میباشند. این آرشیو برای فرمت های MAX, BLEND, FBX, OBJ, ABC میباشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود میباشد.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی فضانورد :

  • عنوان مجموعه: CGtrader – SPACESUIT 3D Models Collection
  • حجم مجموعه: 1.50GB
  • فرمت های موجود: MAX, BLEND, FBX, OBJ, ABC
  • تعداد مدل: 3
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ:

مدل سه بعدی فضانورد - 2

مدل سه بعدی فضانورد - 4

مدل سه بعدی فضانورد - 6

مدل سه بعدی فضانورد - 8

مدل سه بعدی فضانورد - 10

مدل سه بعدی فضانورد - 12

مدل سه بعدی فضانورد - 14

مدل سه بعدی فضانورد - 16

مدل سه بعدی فضانورد - 18

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود مدل سه بعدی فضانورد”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !