دانلود آبجکت فضاپیما Kitbash3D Spaceships


توضیحات

آبجکت فضاپیما : این مجموعه شامل 10 مدل سه بعدی آماده با کیفیت عالی و جزئیات بالا از انواع سفینه فضایی می باشد. این آرشیو هم به صورت 10 مدل از قبل آماده و هم به صورت اجزای تفکیک شده برای ساخت فضاپیمای تخیلی می باشد تا برای ساخت کانسپت آرت یا جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گیرد و شما بتوانید جهان علمی تخیلی را به واقعی ترین شکل ممکن نشان دهید. این مجموعه متشکل از اجزای مختلف مانند: بدنه، بال، موتور، بوستر، آنتن و … می باشد. طراحی و مدل سازی تمامی آبجکت های این مجموعه با کیفیت بسیار بالا و واقعگرایانه و با ظاهر فوق العاده ایی صورت گرفته است. این آرشیو برای فرمت های MAX, FBX, OBJ ارائه شده که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت فضاپیما Kitbash3D Spaceships :

  • عنوان مجموعه: Kitbash3D – Veh: Spaceships
  • حجم مجموعه: 1.44GB
  • سازنده: Kitbash3D
  • فرمت های موجود: MAX, FBX, OBJ
  • تعداد مدل: 10
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت فضاپیما

آبجکت فضاپیما

آبجکت فضاپیما

آبجکت فضاپیما - 5

آبجکت فضاپیما - 7

آبجکت فضاپیما - 9

آبجکت فضاپیما - 11

آبجکت فضاپیما - 13

آبجکت فضاپیما - 15

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت فضاپیما Kitbash3D Spaceships”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.