دانلود افکت صوتی ترانزیشن جهنمی


توضیحات

افکت صوتی ترانزیشن جهنمی : این مجموعه شامل بیش از 2400 افکت صوتی بازدید ها و ترانزیشن جهنمی می باشد. این کالکشن حاوی صداهای آزار دهنده از 10 طراح پیچ خورده Booms ، Braams ، Downers ، Hits & Impections ، Revers ، Risers و Whooshes در یک موتور ساده و در عین حال قدرتمند با قابلیت های خلاقانه برای الهام بخشیدن بی پایان می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی ترانزیشن جهنمی :

  • عنوان: Red Room Audio – Sounds From Hell Hits and Transitions
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 2400
  • حجم فایل: 3GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی ترانزیشن جهنمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.