دانلود مجموعه افکت صوتی سینمایی Sounds Cinematic


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی سینمایی Sounds Cinematic : این مجموعه شامل بیش از 902 نوع افکت صوتی حرفه ایی سینمایی است که برای تولیدکنندگان موسیقی، سازندگان بازی های ویدیویی و سازندگان فیلم بسیار مناسب می باشد. این پکیج برای کسانی که به دنبال فضای عمیق سینمایی و صدای مناسب محیط هستند، بسیار مناسب می باشد. این مجموعه متشکل از صدا های شیطانی انتزاعی، جابجایی ها، پد های جوی، ضبط های میدانی از باران، موتورسیکلت ها، قطار ها، آتش بازی ها، تاثیرات عظیم، طغیان های حماسی، فلزی، خراش های تاریک و صدای دیجیتال است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی سینمایی Sounds Cinematic :

  • عنوان: Ghosthack – Sounds Cinematic Sound FX 2
  • محصول شرکت: Ghosthack
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 902
  • حجم فایل: 2GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی سینمایی Sounds Cinematic”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.