دانلود آبجکت کاراکتر سرباز


توضیحات

دانلود آبجکت کاراکتر سرباز : مجموعه پیش رو شامل بیش از 7 کاراکتر سرباز نیرو های ویژه Lowpoly جهت استفاده در پروژه های معماری ، بازی های رایانه ایی و سایر پروژه های گرافیکی می باشد. تمامی آبجکت های این مجموعه بدون تکسچر هستند. شما می توانید از این آرشیو به راحتی برای شبیه ساری جمعیت در پروژه های سه بعدی استفاده نمایید. هم چنین مدل های سه بعدی این مجموعه برای رندر های واقعیت مجازی VR ready آماده و تنظیم شده اند. این مجموعه برای فرمت های max ، FBX ، obj و موتور رندر محبوب vray می‌ باشد. که فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت کاراکتر سرباز :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – Lowpoly Special Forces Pack
  • حجم مجموعه:  –
  • سازنده: Cubebrush
  • فرمت های موجود: FBX ، OBJ ، MAX 
  • تعداد مدل: 7
  • متریال: –
  • تکسچر: –
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت کاراکتر سرباز - 2

آبجکت کاراکتر سرباز - 4

آبجکت کاراکتر سرباز - 6

آبجکت کاراکتر سرباز - 8

آبجکت کاراکتر سرباز - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت کاراکتر سرباز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.