دانلود طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه So Female Branding Kit + Icons & Watercolours


توضیحات

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه : این مجموعه شامل قالب آماده و کاملا لایه باز لوگو برندینگ زنانه با طرح آبرنگی و به همراه آیکون جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار های Photoshop و Illustrator می باشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, PSD بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های ذکر شده ویرایش و شخصی سازی نمایید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI و مد رنگی CMYK مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه So Female Branding Kit + Icons & Watercolours :

  • عنوان مجموعه: So Female Branding Kit + Icons & Watercolours
  • حجم مجموعه: 337MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, PSD
  • تعداد فایل: 

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه

فایل لایه باز لوگو برندینگ زنانه

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 6

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 8

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 10

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 12

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 14

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 16

طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه - 18

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود طرح لایه باز لوگو برندینگ زنانه So Female Branding Kit + Icons & Watercolours”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.