دانلود موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup


توضیحات

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup : این مجموعه شامل 7 فایل آماده و لایه باز موکاپ کلاه جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده که می توان از آن ها در فتوشاپ استفاده و نسبت به جایگذاری طرح و تصاویر در آن ها اقدام نمود. موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2670 × 4000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب می باشند. هم چنین تمامی طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک می توانید طرح و تصاویر خود را در این قالب های آماده جایگذاری نمایید.

اطلاعات دانلود موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup :

  • عنوان مجموعه: Snapback Cap 3d Mockup
  • حجم مجموعه: 660MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 7

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup

موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup

موکاپ کلاه Snapback Cap - 8

موکاپ کلاه Snapback Cap - 10

موکاپ کلاه Snapback Cap - 12

موکاپ کلاه Snapback Cap - 14

موکاپ کلاه Snapback Cap - 16

موکاپ کلاه Snapback Cap - 18

موکاپ کلاه Snapback Cap - 20

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود موکاپ کلاه Snapback Cap 3d Mockup”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.