دانلود پریست لایت روم آسمان شهر Sky City Lightroom Presets


توضیحات

پریست لایت روم آسمان شهر : این مجموعه شامل 10 پریست لایت روم آسمان شهر میباشد که با استفاده از آن میتوانید زیبایی خاصی را به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل XMP در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در نرم افزار Lightroom نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 5000 × 2000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 72DPI و 300DPI مناسب میباشند.

مشخصات دانلود پریست لایت روم آسمان شهر Sky City Lightroom Presets :

  • عنوان مجموعه : Sky City Lightroom Presets
  • نرم افزار قابل استفاده: Lightroom
  • فرمت های موجود: XMP
  • تعداد فایل: 10
  • حجم مجموعه: 145KB

پریست لایت روم آسمان شهر - 2

پریست لایت روم آسمان شهر - 4

پریست لایت روم آسمان شهر - 6

پریست لایت روم آسمان شهر - 8

پریست لایت روم آسمان شهر - 10

پریست لایت روم آسمان شهر - 12

پریست لایت روم آسمان شهر - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پریست لایت روم آسمان شهر Sky City Lightroom Presets”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.