دانلود تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل Skola – Mobile App Landing Page Template


توضیحات

تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل : این مجموعه شامل قالب آماده Landing Page اپلیکیشن است که در قالب فایل های PSD, SKETCH بر روی سایت قرار گرفته اند که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های Photoshop, Sketch ویرایش و شخصی سازی کنید. شما می توانید از این تصاویر در طراحی اپلیکیشن الهام گرفته و یا در طرح های خود استفاده کنید. این طرح لایه باز از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 5080 × 1440 پیکسل است که برای ایجاد تصاویری با رزولوشن بالا و مد رنگی RGB مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل Skola – Mobile App Landing Page Template :

  • عنوان مجموعه: Skola – Mobile App Landing Page Template 
  • حجم مجموعه: 13MB
  • فرمت های موجود: PSD, SKETCH
  • تعداد فایل: 

تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل

تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل

تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل - 4

تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل - 6

تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل - 8

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر لندینگ پیج اپلیکیشن موبایل Skola – Mobile App Landing Page Template”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.