دانلود جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر Signage Mockup Scene Creator


توضیحات

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر : این مجموعه شامل آیتم آماده و لایه باز برای ساخت موکاپ استند و بنر در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای چاپ و پرینت با رزولوشن بالا مناسب می باشند. هم چنین این طرح به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده است که بواسطه این ویژگی خیلی راحت می توانید طرح و تصاویر را در این قالب جایگذاری کنید.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر Signage Mockup Scene Creator :

  • عنوان مجموعه: Signage Mockup Scene Creator 
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 4

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 8

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 10

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 12

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 14

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 16

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 18

جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر - 20

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود جعبه ابزار ساخت موکاپ استند و بنر Signage Mockup Scene Creator”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.