دانلود پریست پریمیر 25 متن انیمیت با ترانزیشن Shape Text Transitions


توضیحات

پریست پریمیر 25 متن انیمیت با ترانزیشن : این مجموعه شامل 25 متن انیمیت شده با شیپ ترانزیشن با دو سبک رنگی سیاه و سفید میباشد. این پریست ها برای ویدیو های آموزشی، مسافرت، شرکتی، اینترو و پشت صحنه مناسب میباشند. این محصول قابلیت اجرا و سازگاری کامل با نرم افزار پریمیر CC 2021 و ورژن های بالاتر را دارد. این پروژه دارای رزولوشن 1080 × 1920 است و کار با آن نیاز به پلاگین خاصی ندارد. هم چنین به همراه پروژه آموزش تصویری نحوه استفاده از آن نیز موجود میباشد.

اطلاعات دانلود پریست پریمیر 25 متن انیمیت با ترانزیشن Shape Text Transitions :

  • عنوان پروژه: Shape Text Transitions
  • نسخه پریمیر مورد نیاز: CC 2021 و بالاتر
  • رزولوشن: 1080 × 1920
  • پلاگین مورد نیاز: 
  • آموزش استفاده: آموزش تصویری
  • حجم فایل: 6MB

1 دیدگاه برای دانلود پریست پریمیر 25 متن انیمیت با ترانزیشن Shape Text Transitions

  1. ariyarad

    سلام چرا روی این ترانزیشن های انگلیسی نمیشه فارسی تایپ کرد و متن به هم میریزه؟ میشه راهنمایی کنید لطفا؟

دیدگاه خود را بنویسید

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.