پریست ترنزیشن با لرزش برای پریمیر – Shake Transitions


توضیحات

ترنزیشن با لرزش : این مجموعه بزرگ حاوی 60 پریست پریمیر در 3 دسته بندی مختلف برای ایجاد لرزش دوبین در پروژه های پریمیر می باشد. به همین خاطر با دانلود آن می توانید با دست بسیار باز در بین پریست های مختلف انتخاب نمایید و تنوع بسیار خوبی به کارهای خود دهید. این پریست ها دارای سرعت بالی اعمال و رندر نیز هستند. به همین خاطر باعث افزایش سرعت کارها و صرفه جویی در زمان و هزینه های شما خواهد شد.

مشخصات دانلود پریست ترنزیشن با لرزش برای پریمیر – Shake Transitions :

  • عنوان مجموعه : Shake Transitions
  • نرم افزار قابل استفاده: Premiere CC 2018
  • رزولوشن: 4096X2160 4K
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 1MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پریست ترنزیشن با لرزش برای پریمیر – Shake Transitions”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.