دانلود جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی Serenity Scene Creator Front View


توضیحات

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی : این مجموعه شامل 26 آیتم آماده و 5 صحنه آماده برای ساخت موکاپ لوازم دکوری در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی نمایید. موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2000 × 3000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب می باشند. هم چنین تمامی طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند که به واسطه همین ویژگی شما تنها با چند کلیک می‌ توانید طرح و تصاویر خود را بر روی این این قالب آماده قرار دهید.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی Serenity Scene Creator Front View :

  • عنوان مجموعه: Serenity Scene Creator Front View
  • حجم مجموعه: 509MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل:

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی - 5

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی - 7

جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی - 9

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود جعبه ابزار ساخت موکاپ لوازم تزئینی Serenity Scene Creator Front View”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.