دانلود متریال SciFi برای سابستنس پینتر


توضیحات

دانلود متریال SciFi برای سابستنس پینتر : مجموعه پیش رو شامل 5 اسمارت متریال ، 3 فلز رنک شده و 2 اسمارت متریال پلاستیک برای نرم افزار Substance Painter می باشد. این مجموعه تنها در ورژن 2019.1.0 نرم افزار Substance Painter قابل استفاده می باشد. این مجموعه کامل و ارزشمند به شما کمک می‌کند تا جریان کاری خود را سرعت بخشیده و کیفیت کار را ارتقا دهید و تنها به روی خلاقیت خود تمرکز کنید. این آرشیو برای فرمت spsm می باشد.

اطلاعات دانلود متریال SciFi برای سابستنس پینتر :

  • عنوان مجموعه: – SciFiMaterialPack01 – Substance Painter
  • حجم مجموعه: 249MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: spsm
  • تعداد متریال: 10
  • کاتالوگ PDF: 

متریال SciFi - 2

متریال SciFi - 4

متریال SciFi - 6

متریال SciFi - 8

متریال SciFi - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال SciFi برای سابستنس پینتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.