دانلود افکت صوتی طراحی صدا علمی تخیلی Sci-Fi Sound Design


توضیحات

افکت صوتی طراحی صدا علمی تخیلی : این مجموعه شامل بیش از 480 افکت صوتی طراحی صدا علمی تخیلی می باشد. این کاکلشن حاوی 10 دسته بندی مختلف از آرایه گسترده ایی از صداهای علمی تخیلی مانند: زنگ های رابط کاربری و صدای رباتیک، عبور داپلر و مکانیزم های ناخوشایند و … می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی طراحی صدا علمی تخیلی Sci-Fi Sound Design :

  • عنوان: Triune Digital – Sci-Fi Sound Design
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 480
  • حجم فایل: 3GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی طراحی صدا علمی تخیلی Sci-Fi Sound Design”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.