دانلود جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک Scene generator for kids room design


توضیحات

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک : این مجموعه شامل بیش از 100 طرح وکتور و 14 اتاق آماده برای ساخت وکتور اتاق کودک در نرم افزار Illustrator می باشد. این مجموعه با فرمت های EPS, JPG, PNG در سایت بارگذاری شده است که با استفاده از آن می توانید طرح های فانتزی فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2662 × 4000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک Scene generator for kids room design :

  • عنوان مجموعه: Scene generator for kids room design
  • حجم مجموعه: 8MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: EPS, JPG, PNG
  • تعداد فایل: 

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 8

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 10

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 12

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 14

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 16

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 18

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 20

جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک - 22

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود جعبه ابزار ساخت وکتور اتاق کودک Scene generator for kids room design”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.