دانلود آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی روسی


توضیحات

دانلود آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی روسی : مجموعه پیش رو حاوی 25 مدل سه بعدی آماده با کیفیت بسیار بالا از انواع تجهیزات نظامی و جنگی مانند: سامانه های موشکی ، ضد هوایی ، تانک ها ، وسایل نقلیه و سلاح های جنگی روسی می باشد. این آرشیو برای شبیه سازی بازی ، انیمیشن و صحنه های جنگی ، سینمایی بسیار کارآمد و مفید است. تمامی مدل های این آرشیو دارای بالاترین کیفیت در مدل سازی و متریال ها می باشند و همگی از رفرنس های واقعی برند اصلی و با اندازه های مهندسی و دقیق ایجاد شده اند. این مجموعه برای فرمت 3DS ارائه شده است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی روسی :

  • عنوان مجموعه: Turbosquid –The Russian Arrows 2
  • حجم مجموعه:  51MB
  • سازنده: Turbosquid
  • فرمت های موجود: 3DS
  • تعداد مدل: 25
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی - 2

آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی - 4

آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی - 6

آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی - 8

آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی - 10

آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی - 12

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت تجهیزات نظامی و جنگی روسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.