دانلود براش RossDraws


توضیحات

براش RossDraws : این مجموعه شامل بیش از 24 براش مختلف برای استفاده در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این براش های در نرم افزار های  Photoshop ،Procreate و Clip Paint Studio ورژن v1.10 قابل استفاده هستند. هم چنین یک ویدیو آموزشی برای نحوه استفاده از این براش ها به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود براش RossDraws :

  • عنوان مجموعه: – Rossdraws’ Advanced Brush Set
  • حجم مجموعه: 516MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: ABR ، Brushset
  • تعداد براش: 24
  • کاتالوگ : 

براش RossDraws

براش RossDraws

براش RossDraws - 4

براش RossDraws - 6

براش RossDraws - 8

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش RossDraws”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.