پروژه آماده وله پارازیت برای داوینچی ریزالو – Rock Glitch Intro


توضیحات

وله پارازیت : این مجموعه از وله برای نرم افزار ریزالو دارای کنترل هوشمند و آسان بوده و پارامترهای بسیاری را به راحتی می توانید ادیت نمایید. این پروژه آماده دارای 14 محل برای قرارگیری عکس یا فیلم دلخواه، 13 محل برای قرارگیری متن دلخواه و 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه می باشد. بنابراین با کمترین هزینه و زمان تنوع و جذابیت کارهای خود را افزایش داده و بیننده های بیشتری را به کارهای خود جذب می نمایید.

مشخصات دانلود پروژه آماده وله پارازیت برای داوینچی ریزالو – Rock Glitch Intro :

  • عنوان پروژه : Rock Glitch Intro
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 16
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 149MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژه آماده وله پارازیت برای داوینچی ریزالو – Rock Glitch Intro”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.