دانلود آبجکت رینگ و لاستیک از


توضیحات

آبجکت رینگ و لاستیک : این مجموعه شامل 15 مدل سه بعدی حرفه ایی و با کیفیت از انواع رینگ و لاستیک جهت استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. تمامی مدل های این آرشیو توسط کاربران حرفه ایی طراحی و مدل سازی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و دقت در مدل سازی و متریال ها هستند. این مجموعه برای فرمت های MA ، FBX ،OBJ می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت رینگ و لاستیک از :

  • عنوان مجموعه: Marketplace – RIMS AND TIRES by IIF
  • حجم مجموعه: 126MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: MA ، FBX ،OBJ
  • تعداد مدل: 15
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: 

آبجکت رینگ و لاستیک

آبجکت رینگ و لاستیک

آبجکت رینگ و لاستیک - 4

آبجکت رینگ و لاستیک - 6

آبجکت رینگ و لاستیک - 8

آبجکت رینگ و لاستیک - 10

آبجکت رینگ و لاستیک - 12

آبجکت رینگ و لاستیک - 14

آبجکت رینگ و لاستیک - 16

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت رینگ و لاستیک از”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.