دانلود پترن رترو Retro Seamless Tile PS Patterns


توضیحات

پترن رترو : این مجموعه شامل 80 پترن بدون درز جهت استفاده در طرح و پروژه ‌های گرافیکی می ‌باشد. این مجموعه در قالب فایل TIFF بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن بالا مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود پترن رترو Retro Seamless Tile PS Patterns :

  • عنوان مجموعه: 80 Retro Seamless Tile PS Patterns
  • حجم مجموعه: 6MB
  • سازنده: Graphic River
  • فرمت های موجود: TIFF
  • تعداد فایل: 80

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

پترن رترو

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن رترو Retro Seamless Tile PS Patterns”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.