موزیک آسیایی مخصوص تیزر Relaxing Asian Music


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

موزیک آسیایی مخصوص تیزر : این موسیقی تیزر دارای تم آسیایی عاطفی و احساسی می باشد. ترکیبات فوق العاده این موزیک تیزر شامل: تم های گیتار، فلوت و بیت های ماریمبا می باشد که برای ویدیو های الهام بخش، فیلم های مستند، تجاری و ویدیو هایی با موضوع سفر … کاملا مناسب است.

مشخصات موزیک آسیایی مخصوص تیزر Relaxing Asian Music :

  • عنوان موسیقی: Relaxing Asian Music
  • محصول شرکت: Motion Array
  • فرمت: WAV
  • مدت زمان موسیقی: 3:44 / 0:38 / 1:08 / 2:08
  • سمپل ریت: 44.1KHZ
  • ضرب آهنگ : 80 BPM
  • حجم فایل: 73MB

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “موزیک آسیایی مخصوص تیزر Relaxing Asian Music”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.