دانلود متریال Redshift برای سینمافوردی


توضیحات

متریال Redshift : این مجموعه شامل 670 متریال آماده واقع گرایانه برای رندرینگ با کیفیت بالا است. این شیدر ها شامل متریال آجر، سیمان، خوراکی ها، پارچه، چرم، مرمر، فلزات، سنگ، چوب و … می باشد. این متریال‌ ها تنها برای موتور رندر Redshift ایجاد شده اند و همگی تکرار شونده و یکپارچه هستند. این شیدر ها بر روی Redshift 2.5.48 به بالا و Cinema 4D R19 و ورژن بالا تر قابل استفاده می باشند.

اطلاعات دانلود متریال Redshift برای سینمافوردی :

  • عنوان مجموعه: – 670 Redshift Shaders Cinema 4D – SerSal
  • حجم مجموعه: 3GB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: lib4d
  • تعداد متریال : 670
  • کاتالوگ : 

متریال Redshift

متریال Redshift

متریال Redshift - 4

متریال Redshift - 6

متریال Redshift - 8

متریال Redshift - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال Redshift برای سینمافوردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.