دانلود موکاپ ماوس پد مستطیل شکل Rectangular Mouse Pad Mockup Set


توضیحات

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل : این مجموعه شامل 4 فایل آماده و لایه باز موکاپ ماوس پد جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. این موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 5500 × 5500 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشد. هم چنین تمامی طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند، که بواسطه این ویژگی خیلی راحت می توانید طرح و تصاویر را در این قالب های آماده جایگذاری کنید.

اطلاعات دانلود موکاپ ماوس پد مستطیل شکل Rectangular Mouse Pad Mockup Set :

  • عنوان مجموعه: Rectangular Mouse Pad Mockup Set
  • حجم مجموعه: 317MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 4

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل - 3

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل - 5

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل - 11

موکاپ ماوس پد مستطیل شکل - 13

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود موکاپ ماوس پد مستطیل شکل Rectangular Mouse Pad Mockup Set”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.